Dveře

Vchodové a interiérové dveře

K nejdůležitějším prvkům každého domu, bytu, místnosti, nebo jiné funkční stavby patří dveře. Bezpečnost, protihluková zábrana, tepelná izolace a zamezení prašnosti jsou těmi nejdůležitějšími aspekty k výběru dveří. Navštivte naše stránky, rádi vám poradíme, jaké dveře jsou pro váš dům či byt nejvhodnější.

Druhy dveří

Existuje mnoho druhů dveří, které se dělí podle počtu křídel, způsobu otvírání a prosklení.  V naší nabídce naleznete vchodové dveře Euro i interiérové dveře z masivu.

Vchodové dveře Euro

V oblasti výroby vchodových dveří patří EURO dveře k tomu nejkomfortnějšímu, co lze na trhu nalézt. Vchodové dveře Euro mají vynikající  tepelně-izolační vlastnosti, udržují si pevnost a tvarovou stálost, která je odolná vůči všem klimatickým podmínkám.

Interiérové dveře z masivu

Vnitřní, nebo-li interiérové dveře z masivu vyrábíme v mnoha designech. Dveře z masivu jsou výrazně odolnější hrubšímu zacházení, než ostatní materiály a v případě poškození se nechají snáze opravit. Vynikají  nejen pevností, ale i krásným vzhledem, který zpříjemní pobyt v domácnosti.

Truhlářství Filip

Naše truhlářství vám nejen interiérové či vchodové dveře vyrobí, ale také vám poradíme jaký typ dveří je pro vás nejvhodnější. Naše dveře jsou kvalitní, prvotřídně vyrobené a mají dlouhou životnost. Veškeré dveře a jiné dřevěné výrobky vyrábíme z nejlepšího materiálu a detailně zpracováváme.  S našimi dveřmi máte jistotu bezpečí, ticha a navíc získáte pěkný, moderní design každého domu nebo místnosti.