Eurookna

Naše truhlářství nabízí zákazníkům výrobu kvalitních, stále více žádaných a velmi moderních eurooken. Eurookna mohou být montována do nových bytů, rodinných domů, pasivních nebo nízkoenergetických domů a také do rekonstruovaných domů či bytů. Naše eurookna mají mnoho technických výhod. Vysoká kvalita eurooken, jejich tepelná a zvuková izolace, vysoká bezpečnost, dlouhá životnost a moderní design dodají vašemu bytu nebo rodinnému domu naprostý komfort

.

Kvalitní složení eurooken

Tepelnou a protihlukovou ochranu, kterou eurookna nabízejí, ušetří vám - majitelům spoustu peněz a starostí s bydlením u cest nebo v hlučné lokalitě. Námi dodávaná eurookna jsou oblíbená u našich zákazníků díky své kvalitě a energetické úspoře. Navíc jsou všechna eurookna vyrobena v moderním stylu, jsou luxusní a mají pěkný design. Při výrobě těchto oken používáme dvojskla nebo trojskla, která spolu s kvalitním těsněním zabezpečí vynikající tepelné a izolační schopnosti. Celoobvodové kování našich eurooken zajistí vysokou odolnost proti vloupání do domu a tak i bezpečí vaše a vašeho majetku. Přitom se snadno ovládají. Všechny eurookna splňují všechny potřebné technické nároky, jsou vyrobena z prvotřídních materiálů podle přesných norem a jsou certifikována. Dodáváme jen kvalitní eurookna s dlouholetou životností a několikaletou zárukou.  

Dřevěná eurookna vyrábíme z přírodního materiálu, který je ekologicky čistý, má vynikající tepelné a izolační schopnosti a i po zpracování si ponechává svůj přírodní vzhled. Na vaše přání vyrábíme jednokřídlá, dvoukřídlá i více křídlá okna, balkónové  a také vchodové dveře. Svým zákazníkům nabízíme několik druhů eurooken, spoustu jejich typů, tvarů, barev oken a jejich veškeré nezbytné příslušenství.    

Poradíme vám s výběrem

K našim službám spokojených zákazníků patří také odborná poradenství ohledně údržby a obsluhy eurooken a dveří. Díky svým dlouholetým zkušenostem dokážeme a umíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním zákazníků.